Jak udržet v zimě teplé pití

Řada rodičů řeší, jak naučit děti správnému pitnému režimu. Ale dostat v zimě do dítěte studený čaj je předem prohraná bitva i pro ty, kdo tento problém běžně neznají. Jak na to, aby dětem pití vydrželo teplé?

2021_03_poradna_termosky

Hodně zákazníků má od nás pro děti na pití nakoupené Zdravé lahve nebo lahve Nalgene. Na zimu lze tyto lahve „obléct“ do neoprenových obalů, které pomohou udržet tekutinu teplou zhruba 2-3 hodiny. Neopreny vyrábí Zdravá lahve, ale pokud koupíte větší, vejde se do něj i lahve od Nalgene. Toto je nejlevnější možnost, jak na pár hodin zabránit chladnutí nápoje.

Pokud chceme pití udržet teplé po celý den, pak je nutné se pohlédnout mezi termoskami. V NatureKids máme rádi například značku termosek Alfi, ve kterých tekutina opravdu vydrží teplá až do večera. Alfi nabízí jak klasické termosky s hrníčkem, tak i termosky dělané přímo pro děti. Ty mají pod šroubovacím vrškem pítko, takže se může dítě napít rovnou z termosky, nádoba krásně izoluje a neteče.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení