Novinky


Spustili jsme e-shop v testovacím režimu

Milí zákazníci, ještě jsme pro vás nestihli pořádně vyladit náš e-shop, ale protože musíme mít zase zavřeno, doufáme, že nám odpustíte, že jej spouštíme v této podobě.

2021_02_Carousel_výdej balíků

E-shop obsahuje všechny naše skladové položky, bohužel k některým produktům stále doplňujeme fotky a popisky, proto e-shop běží v „testovacím provozu“. Omlouváme se za nepohodlí, ale doufáme, že vám alespoň takto pomůžeme připravit se na jaro, které už klepe na dveře. Jsme pro vás k dispozici na e-mailu, telefonu, Facebooku i na prodejně, kde v rámci mimořádné otvírací doby (po, st, pá 9-15 h. | út, čt 11-17.30 h | soboty dočasně zavřeno) vydáváme objednávky z e-shopu a balíčky PPL a DPD.

 

Jak jsme se stali NatureKids

Děti rostou a i my jsme vyrostli do věku, kdy se chceme osamostatnit. Brněnská pobočka Outdoorkids se proto od ledna 2021 změnila na NatureKids.

2021_01_Carousel_nový název

Přistoupili jsme ke změně s nadějí a nadšením, že chceme dále zlepšovat služby pro vás, naše věrné zákazníky. Snad se nám podaří tomu dostát. Pod naší vlastní značkou proto chystáme tento nový e-shop, který již brzy spustíme. Do té doby nás zastihnete přes Facebook nebo na e-mailu naturekids@naturekids.cz a samozřejmě i v naší prodejně v Bystrci. Vratky zboží ani výdej balíků z libereckého Outdoorkids už bohužel nejsou možné.

Během “doby covidové“ se všeobecně předpokládalo, že dojde k babyboomu, když jsou lidé více doma. Jak to dopadlo, to teprve uvidíme. I my jsme byli nuceni být doma a přemýšleli jsme, jak se přiblížit k vám, našim zákazníkům, když naše kamenná prodejna musí být zavřená. Nabízela se logická odpověď: internet. A tak jsme přivedli na svět vlastní dítě ve formě nové značky a e-shopu. Konečně jsme po letech měli prostor si v klidu sednout (tedy skoro, mezi distanční výukou našich školáků, vařením a dalšími radostmi rodinného života) a zamyslet se, co vlastně naše značka znamená a jaké s sebou nese hodnoty. Tak vzniklo naše motto, které najdete na homepage tohoto webu:

Milujeme přírodu. Věříme v přirozenost. A věříme, že dětem je v přírodě dobře. Proto jsme se rozhodli nabízet to nejkvalitnější vybavení, ve kterém mohou vaše děti objevovat svět. Venku, v přírodě, tak přirozeně, jak to umí právě jen děti.

Děkujeme, že nám zachováváte svoji přízeň, vážíme si toho.

Vaše NatureKids