Novinky


Zimní slevy 30 % - jak na ně?

Dali jsme si novoroční předsevzetí zeštíhlit zásoby ve skladu a doufáme, že nám s tím pomůžete!

Využijte slevu 30 % na zimní oblečení a obuv. Jak na to?

1. Sleva platí na objednávky před e-shop, v košíku zadejte do pole pro slevové kódy kód ZIMA30

2. Slevu můžete uplatnit jak na zásilky zasílané pomocí dopravců, tak i na osobní odběr v obchodě

3. Akce platí do poloviny února 2023

Carousel

Otevírací doba v létě

Milí zákazníci,

i nás lákají prázdninová dobrodružství s dětmi v přírodě, v týdnu 5. – 11. 7. proto budeme mít zcela zavřeno (platí pro prodejnu i vyřizování zásilek přes e-shop). Počínaje 10. 7. máme také zavřeno i všechny prázdninové soboty. Sobotní provoz pro vás znovu zahájíme těsně před koncem léta (sobota 28. 8.), abyste si mohli přijít vybrat přezuvky do školy. Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásné léto!

Váš tým NatureKids

Spustili jsme e-shop v plném režimu

Milí zákazníci, stále pro vás ladíme náš nový e-shop a snažíme se jej vylepšovat k vaší plné spokojenosti. Moc děkujeme za již proběhlé objednávky a těšíme se na další.

2021_02_Carousel_výdej balíků

E-shop obsahuje všechny naše skladové položky, bohužel k některým produktům stále doplňujeme fotky a popisky. Omlouváme se za nepohodlí, ale doufáme, že vám alespoň takto pomůžeme připravit se na léto, které už klepe na dveře. Jsme pro vás k dispozici na e-mailu, telefonu, Facebooku i na prodejně, kde v rámci standartní otvírací doby vydáváme objednávky z e-shopu a balíčky PPL a DPD a nejvíce obsluhujeme naše milé zákazníky.

 

Jak jsme se stali NatureKids

Děti rostou a i my jsme vyrostli do věku, kdy se chceme osamostatnit. Brněnská pobočka Outdoorkids se proto od ledna 2021 změnila na NatureKids.

2021_01_Carousel_nový název

Přistoupili jsme ke změně s nadějí a nadšením, že chceme dále zlepšovat služby pro vás, naše věrné zákazníky. Snad se nám podaří tomu dostát. Pod naší vlastní značkou proto chystáme tento nový e-shop, který již brzy spustíme. Do té doby nás zastihnete přes Facebook nebo na e-mailu naturekids@naturekids.cz a samozřejmě i v naší prodejně v Bystrci. Vratky zboží ani výdej balíků z libereckého Outdoorkids už bohužel nejsou možné.

Během “doby covidové“ se všeobecně předpokládalo, že dojde k babyboomu, když jsou lidé více doma. Jak to dopadlo, to teprve uvidíme. I my jsme byli nuceni být doma a přemýšleli jsme, jak se přiblížit k vám, našim zákazníkům, když naše kamenná prodejna musí být zavřená. Nabízela se logická odpověď: internet. A tak jsme přivedli na svět vlastní dítě ve formě nové značky a e-shopu. Konečně jsme po letech měli prostor si v klidu sednout (tedy skoro, mezi distanční výukou našich školáků, vařením a dalšími radostmi rodinného života) a zamyslet se, co vlastně naše značka znamená a jaké s sebou nese hodnoty. Tak vzniklo naše motto, které najdete na homepage tohoto webu:

Milujeme přírodu. Věříme v přirozenost. A věříme, že dětem je v přírodě dobře. Proto jsme se rozhodli nabízet to nejkvalitnější vybavení, ve kterém mohou vaše děti objevovat svět. Venku, v přírodě, tak přirozeně, jak to umí právě jen děti.

Děkujeme, že nám zachováváte svoji přízeň, vážíme si toho.

Vaše NatureKids