Novinky


Otevírací doba v létě

Milí zákazníci,

i nás lákají prázdninová dobrodružství s dětmi v přírodě, v týdnu 5. – 11. 7. proto budeme mít zcela zavřeno (platí pro prodejnu i vyřizování zásilek přes e-shop). Počínaje 10. 7. máme také zavřeno i všechny prázdninové soboty. Sobotní provoz pro vás znovu zahájíme těsně před koncem léta (sobota 28. 8.), abyste si mohli přijít vybrat přezuvky do školy. Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásné léto!

Váš tým NatureKids

Spustili jsme e-shop v plném režimu

Milí zákazníci, stále pro vás ladíme náš nový e-shop a snažíme se jej vylepšovat k vaší plné spokojenosti. Moc děkujeme za již proběhlé objednávky a těšíme se na další.

2021_02_Carousel_výdej balíků

E-shop obsahuje všechny naše skladové položky, bohužel k některým produktům stále doplňujeme fotky a popisky. Omlouváme se za nepohodlí, ale doufáme, že vám alespoň takto pomůžeme připravit se na léto, které už klepe na dveře. Jsme pro vás k dispozici na e-mailu, telefonu, Facebooku i na prodejně, kde v rámci standartní otvírací doby vydáváme objednávky z e-shopu a balíčky PPL a DPD a nejvíce obsluhujeme naše milé zákazníky.

 

Jak jsme se stali NatureKids

Děti rostou a i my jsme vyrostli do věku, kdy se chceme osamostatnit. Brněnská pobočka Outdoorkids se proto od ledna 2021 změnila na NatureKids.

2021_01_Carousel_nový název

Přistoupili jsme ke změně s nadějí a nadšením, že chceme dále zlepšovat služby pro vás, naše věrné zákazníky. Snad se nám podaří tomu dostát. Pod naší vlastní značkou proto chystáme tento nový e-shop, který již brzy spustíme. Do té doby nás zastihnete přes Facebook nebo na e-mailu naturekids@naturekids.cz a samozřejmě i v naší prodejně v Bystrci. Vratky zboží ani výdej balíků z libereckého Outdoorkids už bohužel nejsou možné.

Během “doby covidové“ se všeobecně předpokládalo, že dojde k babyboomu, když jsou lidé více doma. Jak to dopadlo, to teprve uvidíme. I my jsme byli nuceni být doma a přemýšleli jsme, jak se přiblížit k vám, našim zákazníkům, když naše kamenná prodejna musí být zavřená. Nabízela se logická odpověď: internet. A tak jsme přivedli na svět vlastní dítě ve formě nové značky a e-shopu. Konečně jsme po letech měli prostor si v klidu sednout (tedy skoro, mezi distanční výukou našich školáků, vařením a dalšími radostmi rodinného života) a zamyslet se, co vlastně naše značka znamená a jaké s sebou nese hodnoty. Tak vzniklo naše motto, které najdete na homepage tohoto webu:

Milujeme přírodu. Věříme v přirozenost. A věříme, že dětem je v přírodě dobře. Proto jsme se rozhodli nabízet to nejkvalitnější vybavení, ve kterém mohou vaše děti objevovat svět. Venku, v přírodě, tak přirozeně, jak to umí právě jen děti.

Děkujeme, že nám zachováváte svoji přízeň, vážíme si toho.

Vaše NatureKids

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení