Jak správně vybrat batoh

Jakmile začnou děti vyrážet do přírody po svých, nabízí se otázka, jaký jim vybrat batůžek. Jak to udělat, aby si svačinku a svého oblíbeného plyšáka nesli co nejpohodlněji?

 

V NatureKids prodáváme batohy značky Boll. Tento výrobce rozděluje dětské batohy podle výšky dítěte a podle tohoto kritéria taky doporučujeme vhodné typy našim zákazníkům. Pokud se bavíme o batozích pro malé děti, které nebudou nosit žádnou velkou zátěž, nemá smysl shánět batohy se speciálními zádovými systémy. Ty jsou sice užitečné, ale spíše při větší zátěži a navíc samy docela dost váží a i prázdný batoh s pořádným polstrováním na zádech umí být docela těžký.

Naopak doporučujeme už od nejmenších dětí dbát na to, aby měl batoh takzvaný bederák a prsák, tedy přezku v místě beder a druhou na hrudi. Díky nim nebude batůžek dětem sklouzávat z ramen, což bývá častý nešvar malých výletníků.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení